Tuky jsou základem života.

Čo vedie naše telo k ukladaniu tukov?

Tuky sú pre jeho fungovanie zásadné, nielen ako zdroj energie, ale ako sprostredkovateľ informácií v tele. Tuky sú základom života. Bez tukov by nedošlo ku vstrebaniu vitamínov rozpustných tukoch – ide o vitamín A, vitamín D, vitamín E a vitamín K. Esenciálne mastné kyseliny (napríklad omega 3, omega 6), ktoré tuky obsahujú, sú nevyhnutné pre fungovanie životných funkcií jednotlivých buniek a sú tiež zdrojom pre tvorbu niektorých hormónov.

  • Sú dôležitým zdrojom energie, pomáhajú udržiavať telesnú teplotu a taktiež mechanicky chránia vnútorné orgány.
  • Vedeli ste, že tuky úzko súvisia s vašou vnútornou telesnou a duševnou rovnováhou? Sú základným predpokladom pre správnu funkciu endokanabinoidního systému.

Naše Hodné tuky

Zamerali sme sa na najkvalitnejšie suroviny a ich čerstvosť. Základom je odrodový panenský konopný olej lisovaný z certifikovanej prémiovej odrody Finola:

  • Má prirodzene vysoký obsah omega 3, omega 6 a omega 9.
  • Najvyššie vyvážený olej v prírode a je jediným olejom s ideálnym pomerom 3:1 medzi omega 6 a omega 3 mastnými kyselinami.
  • Prirodzene vysoký obsah vitamínu E.

K obohacovaniu používame švajčiarske konopné výťažky najvyššej kvality a kvalitný vegánsky Vitamín D3.

Prirodzený obsah CBD štandardizujeme na koncentrácie 0,2% a 0,4% tak, aby sme umožnili prehľadné, dostatočné a jednoduché dávkovanie.

Add to cart